image credit: Astrid Ackermann

Upcoming Concerts

Program will be updated according to health regulations

Discoveries Concert 1

Conductor: Ilan Volkov

piano: Imri Talgam

5 December 2020, 20:00, Online Broadcast

Septet in two movements In memory of Mario Davidovsky, Menachem Zur

Conductor: Maayan Franco

27 February 2021 Online Broadcast

Echo Chambers, Nadav Lev

guitar: Nadav Lev

25 March 2021, 20:00, Live at the Teiva

Richard Paley, Ophra Yitzhaky, Itamar Ringler

29 April 2021, 20:00, Live at the Teiva

Discoveries Concert 2

Conductor: Ilan Volkov

16 January 2021, 20:00, Online Broadcast

Septet in one movement, Yosi Peles

Conductor: Maayan Franco

04 March 2021, 20:00, Online Broadcast

Dai Fujikura, Osnat Netzer, Mordecai Seter, Olga Neuwirth

Conductor: Talia Ilan

24 April 2021, 20:00, Live at the Teiva

Andrea Hallam and string quartet

violin: Andrea Hallam

05 June 2021, 20:00 Online Broadcast

Yama, Udi Perlman

Conductor: Maayan Franco

13 February 2021 Online Broadcast

Discoveries Concert 3

Conductor:Yuval Zorn

06 March 2021, 20:00, Online Broadcast

Discoveries Concert 4

23 May 2021, 20:00, Mishkenot Jerusalem

Conductor: Ilan Volkov

22 May 2021, 20:00, Tel Aviv Museum

Discoveries Concert 6

Conductor: Zsolt Nagy

violin: Yael Barolsky

26 June 2021, 20:00, Tel Aviv Museum

תגליות קונצרט 1

 05/12 בשעה 20:00, שידור חי

מנצח: אילן וולקוב

פסנתר: אמרי טלגם

שביעיה בשני פרקים, לזכרו של מריו דוידובסקי, מנחם צור

27/02 בשידור מאולם התיבה

מנצח: מעיין פרנקו

סולו גיטרה עם נדב לב

25/03 קונצרט חי באולם התיבה

גיטרה: נדב לב

ריצ'רד פלאי, עופרה יצחקי, איתמר רינגל

אולם התיבה, תאריך יפורסם בהמשך

תגליות קונצרט 2

16/01 בשעה 20:00 , שידור חי

מנצח: אילן וולקוב

שביעייה בפרק אחד, יוסי פלס

04/03 בשידור מאולם התיבה

מנצח: מעיין פרנקו

הילולה גדולה: דאי פוג'יקורה, אסנת נצר, מרדכי סתר, אולגה נויווירת

24/04 קונצרט חי באולם התיבה

מנצחת: טליה אילן

אנדריאה האלם ורביעיית מיתרים

אולם התיבה, תאריך יפורסם בהמשך

כינור: אנדריאה האלם

יָמָּה אודי פרלמן

13/02 בשידור מאולם התיבה

מנצח: מעיין פרנקו

תגליות קונצרט 3

06/03 מוזיאון תל אביב, אולם אסיא בשעה
20:00

מנצח: יובל צורן

כלי נקישה: עודד גייצהאלס

תגליות קונצרט 4

22/05 בשעה 20:30, מוזיאון ת"א, אולם אסיא

23/05 בשעה 20:00, משכנות שאננים

מנצח: אילן וולקוב

תגליות קונצרט 5

26/06 מיקום יפורסם בהמשך

כינור: יעל ברולסקי